Jan Brada - Informační technologie pod kontrolou

Ing. Jan Brada
nám. 28. října 25
602 00 Brno

tel.: 728 349 662
mail:
ICQ: 160604040
Skype: janbrada

IČ: 46264817
DIČ: CZ6407181264

QR kontakt


Jan Brada - externí správa sítě, informačních a komunikačních technologií - outsourcing pro malé a střední podniky

< < <  Hlavní stránka

Jsem Vaším spojencem ve světě IT

  • NEnabízím žádná proprietární řešení konkrétních značek (HP, DELL, Microsoft, Novell, Adobe, Oracle ...), protože nejsem vázán žádným smluvním partnerstvím, že budu preferovat jeho produkty. Hledám vždy nejlepší, na trhu dostupné řešení pro klienta.
  • Jsem na straně svého klienta, tedy Vás! Naším společným „protivníkem“ v soupeření o zisky jsou výrobci a dodavatelé technologií a služeb. Pro Vás chci získat stejně kvalitní řešení, jako bych ho realizoval pro sebe.
  • Nemusíte připlácet za ISO a jiné odborné certifikáty, které mají jen formální vypovídací hodnotou. Rozhodující pro moji odměnu je reálně dosažený výsledek mé práce, hodnocený podle Vašich kritérií.
  • Jediná kontaktní osoba – jsem Vám osobně k dispozici pro veškerou komunikaci od obchodních podmínek až po technickou realizaci. Pokud se nechám v některé aktivitě zastoupit, tak pouze ověřeným a spolehlivým partnerem, za jehož práci osobně ručím.
  • Protože mám při řešení Vaší zakázky komplexní přehled o ICT vašeho podniku jako celku, jsou veškeré navrhované a aplikované postupy konzistentní a kompatibilní s ostatními procesy Vaší společnosti.
   
Jan Brada
 

"Myslím, tedy jsem."

< < <  Hlavní stránka