Jan Brada - Informační technologie pod kontrolou

Ing. Jan Brada
nám. 28. října 25
602 00 Brno

tel.: 728 349 662
mail:
ICQ: 160604040
Skype: janbrada

IČ: 46264817
DIČ: CZ6407181264

QR kontakt

Jan Brada - externí správa sítě, informačních a komunikačních technologií - outsourcing pro malé a střední podniky

< < <   Hlavní stránka

Vedení projektů a vzdělávání v oblasti projektového řízení

Letité praktické zkušenosti z řízení projektů v několika hodpodářských odvětví, mezinádorní certifikáty projektového řízení a dlouholetá lektorská činnost v kurzech projektového řízení jsou základem mých odborných kompetencí pro poskytování těchto služeb. Ve spolupráci s akreditovanýmmi trénérskými organizacemi realizuji:

  • akreditované vzdělávací kurzy projektového řízení PRINCE2© na úrovních Foundation a Practitioner
  • vzdělávací kurzy projektového řízení IPMA© na úrovních D, C, B.
  • akreditované vzdělávací kuzy pro kvalifikace NSK
ITIL IPMA PMI

Externí správa IT služeb

Mnohaleté zkušenosti na pozicích IT manažera v různých obchodních společnostech i neziskových organizacích představují významný objem zkušeností a znalostí v oblasti řízení IT služeb. Umím vidět potřeby klienta jeho očima, umím se ptát správnými otázkami a hledat na ně správné odpovědi k prospěchu firmy. Navrhuji architekturu podnikových IT služeb.

Nabízím firmám a organizacím spojenectví a pomoc při identifikaci potřeb firmy, pomoc při hledání a zavádění nejvhodnějších IT služeb, ochranu proti agresivním obchodním praktikám silných dodavatelů IT a v neposlední řadě poskytuji samotnou realizaci dodávky a provozní správu IT. Mnou nabízené služby je možné formulovat slovy obchodního IT žargonu do těchto bodů:

  • Akreditované kurzy v oblasti správy IT služeb ITIL© na všech třech úrvoních (Foundation, Intermediate a Expert)
  • Vzdělávání o oblasti moderních metodik: SCRUM, COBIT©
  • Tvorba a formulace IT strategie ve vztahu k podnikové strategicki.
  • Konzultační služby v oblasti IT za účelem konsolidace a stabilizace IT služeb v podniku obsahující zavedení pravidel používání výpočetní techniky, bezpečnostní politiky, efektivní práce s daty a informacemi apod.
  • Efektivní vzdálená správa IT služeb a technologií - správa infrastruktury, serverů, stanic, aplikací, uživatelů, ...
  • Koučování projektů v oblasti IT především při hledání vhodných řešení, výběru dodavatelů, stanovení časových a finančích parametrů, vyjednání obchodních podmínek atd.

Pro malou společnost jsem schopen poskytnout všechny úrovně správy IT služeb. Od analýzy firmy a následná formulace IT strategie, přes navržení optimální cesty její realizace až realizaci spolehlivé provozní údržby počítačové sítě, podpory uživatelů, školení, formalizaci dokumentace, atd.

"IT je prostředkem, nikoliv cílem"

< < <  Hlavní stránka